Biz Kimiz?
Markanızı, kurumunuzu veya isminizi fark edilir yapalım! Sektöre ve rakiplere karşı üstünlük sağlayabilecek, stratejik iletişim planlarına uygun olarak etkinlik ve proje yaratmak bizim işimiz.
Projemed Yapım

ProjeMED, internetten ve tüm reklam mecralarından verim almak isteyen tüm markalara 360 derece entegre dijital pazarlama ve reklam hizmeti sunar.

ProjeMED Yapım, reklam dünyasında, markanızın rekabet gücünü artırmak için, değerinize değer katmanın ve sizin adınıza yaratıcılık peşinde olan bir şirkettir. Siz değerli müşterilerimiz için, offline ve online kavramını bünyesinde toplamış, hedef kitlenizde en yüksek erişimi ve verimi elde etmenizi amaçlayan çözüm odaklı dinamik bir sağlık ajansıdır.

ProjeMED, tecrübesiyle, markaların, kurumların, strateji, planlama, uygulama ve analiz aşamalarında müşteri odaklı yaklaşımı ile geleneksel ve dijital dünyada doğru konumlanmaları ve öne çıkmaları için çalışan 360 derece yeni nesil bir reklam ajansıdır.

Markanıza özel kısa, orta ve uzun vadeli stratejiler oluşturuyoruz. Gerçekçi ve hedef odaklı stratejiler ile başarıya ulaşan markalarımız arasına katılın!
Ajansımızdan Görüntüler
Projemed
Projemed
Projemed
Projemed
Projemed
Projemed
Projeniz hakkında konuşalım
Formu doldurarak bize projenizden bahsedebilisiniz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Veya bizi arayabilir, e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Projemed Yapım
Projemed Yapım
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Projemed Yapım
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
02:12
Projeniz hakkında konuşalım